Mobil çalışmak stresi azaltıyor


MOBİL ÇALIŞANI
MOBİL ÇALIŞANI

Amerika’daki bir araştırmaya göre mobil çalışanlar daha verimli ve mutlu çıktı. Connect Solutions tarafından 18 yaş üstü 353 internet kullanıcısının yüzde 45’i daha fazla uyuyabildiğini, yüzde 35’i daha fazla fiziksel egzersiz yapabildiğini, yüzde 42’si de daha sağlıklı beslendiğini belirtilmiş. Şirketlere gelince, personeli iş yerine uğramadığı için kişi başı yıllık ortalama 5 bin 250 dolar tasarruf edenler varmış. Gidişat mobil çalışan sayısının artacağını gösteriyor.

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
6
Beğen
Mutlu Mutlu
3
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Dijital Derginiz
Dijital yayıncılık alanında Türkiye, yükselen bir grafik çizmektedir. Bu amaç ile profesyonel işlere imza atmak üzere yola çıktık. 5. yılımızda araştırmayı seven herkese kapımızı açtık. Sizlerde makalelerinizi dergiCE'de paylaşarak, dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bence stresi azaltan yada stresi arttıran insanın o işi isteyerek yapıp yapmaması ile ilgilidir. İnsanlar artık telefonla oynamaktan zevk alıyor… Cep telefonu olmayan insan ise yok denecek kadar azdır. Ve haliyle iş yerlerinde zorla çalışmak yerine; günlük işlerinizin devamı gibi iş dünyanızı mobile indirgerseniz, verimin 2 kat daha artacağını düşünebilirsiniz.

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim