Öncesi Sonraki

Dergice Kazanç Sistemi

Rank sistemi, dergiCE içerik üreticisi olarak aktifliğinize, kaleminizin kuvvetine, görsellerinizin ve içeriklerinizin kalitesine göre puanlar kazanmanızı ve sırayla gezegenler arası yolculuk yapmanızı ifade eder. Kısaca sitede ilerlemenizi ve gelişiminizi değerlendiren bir gösterge biçimidir. İlk üye olduğunuzda Plüton cüce gezegeninde yolculuğa başlarsınız. 100 puanı geçtiğinizde bir sonraki gezegene geçersiniz. Bu şekilde her 100 puanda bir diğer gezegene yükselirsiniz. Hangi işlemin ne kadar puan kazandırdığını ve dergiCE algoritması hakkında daha fazlasını öğrenmek için tıklayın. Kısaca 1000 puana 20 içerikte de ulaşabilirsiniz, 50 içerikte de…

Eğer 1000 puanı elde ettiyseniz, bu aşamadan sonra “dergiCE Güneşi” olarak anılacak ve yeni açılımlara başvurma imkânı yakalayacaksınız. İçerisinde bulunduğunuz bireysel markalaşma sürecinde, kaliteli içerikleriniz ile oluşturduğunuz prestij puanınız, ilerleyen süreçte çeşitli markalardan sponsorluk teklifleri alabilmenize ve aynı şekilde içerikleriniz ile bağlantılı şirketlere, markalara sponsorluk teklifleri sunabilmenize yardımcı olacaktır. Prestij puanınız, gezegenler arasında yaptığınız bu yolculukta sizin yegâne destekçinizdir! Oluşturduğunuz her kaliteli içerik, prestij puanınızı; prestij puanınız ise kazanç sağlama olanağınızı artıracaktır.

Ücret konusunda youtube, tiktok vb platformlardaki gibi bir kazanç sistemimiz bulunmaktadır. Yani son 1 yıl içerisinde 1000 puana ulaştıktan sonra kendiniz için ürettiğiniz içeriklerden kazanç elde etme fırsatı yakalayabilirsiniz. (Kısaca 1000 puandan sonra biriktirdiğiniz puanları kazanca dönüştürebilirsiniz. 2000 puana ulaştığınızda ✓ tik alacak, ardından biriktirdiğiniz 1000 puanı kazanca dönüştürebileceksiniz.) Ayrıca ürettiğiniz içeriklerin pazarlamasını yapmak için sponsorluk ve iş birlikleri sağlayarak da ek gelirler elde edebilirsiniz. (Bu tarz başlıklar için 10. içerikten sonra ücretsiz katılım belgenizi aldıktan sonra sizinle tekrardan irtibata geçeceğiz.)