Karşı Cinsi Etkilemek İçin 10 Etkili Yöntem

2 dk okuma süresi


5
21 Paylaşım, 5 puan

İkili ilişkilerden başlayarak, toplum olarak sosyalliğimizi belirleyen bazı özelliklerimiz var. Bu özelliklerimizden bazıları kimilerine çok ilgi çekici, çok sempatik gelse de kimilerine itici gelebiliyor. dergiCE olarak hazırladığımız, karşı cinsi etkilemek için 10 etkili yöntem listemiz size birkaç ipucu verebilir.

1. İletişim İçin Merhaba

karşı cinsi etkilemek için etkili yöntem

En iyi dostunuzu, en ihtişamlı aşkınızı getirin gözünüzün önüne. Sizi o kadar bağlayan, göklere çıkaran neydi? Tabii ki iletişiminiz. Birbirinize anlattıklarınız, paylaştıklarınız. Tam yerinde ve zamanında yapılan espriler, paylaşılan anılar ve bunların ikili ilişkinize olan katkıları. İletişim şekli zaman ve şartlara göre değişse de iki insanın birbirinden etkilenmesi için ilk şart etkili iletişim. Bunu bir “Merhaba” ile başlatan siz olun!

2. Gülüşünüz Size Ait

karşı cinsi etkilemek için etkili yöntem

İletişime geçmeyi başardınız. Tebrikler! Devamında aslında yalnızca kendiniz olmayı başarabileceksiniz, arada kalan nüanslara dikkat edebilirseniz. Küçük, tatlı gülümsemeler her iletişimde ve ilişkide pozitif bir enerji yayar. İyi ve sıcak bir gülüş, karşı cinsi etkilemek için 10 etkili yöntem arasında. Dişlerinize iyi bakmanın gerekliliğini de unutmayın.

3. Gözlerinizi Kaçırmayın

karşı cinsi etkilemek için etkili yöntem

Çalışırken, yürürken, alışveriş yaparken, yürüyüş sırasında, otobüse binerken şeklinde liste uzar gider. Gözlerinizi iletişimde bulunduğunuz insana yöneltmek gerçek bir etkileme yöntemidir. Kendinizi düşünün. Günün sonunda tanıdığınız ya da tanımadığınız insanlardan hangilerinin konuşmaları ve hareketleri daha çok aklınızda kaldı?

4. Kokunuz Her Yerde

karşı cinsi etkilemek için etkili yöntem

Parfüm, deodorant kullanımı temizliğin yanı sıra akılda kalıcılığıyla da kimliğinizi tamamlıyor. Yıllar geçse bile bir yerde aynı kokuya rastladığınızda o kişiyi hatırlıyorsunuzdur. Etkilemek ve akılda kalmak için koku önemli.

5. Karşındaki Kişinin Olayı Nedir?

karşı cinsi etkilemek için etkili yöntem

Konuşurken hep kendinizden bahsetmek kadar itici bir hareket yok. İkili iletişimde aslında karşınızdaki kişiyle ne kadar sohbeti sürdürüyor olduğunuz değil, konuşmayı nasıl yönlendirdiğiniz ve o kişiye ne verebildiğiniz önemlidir. Görüşmelerin devam etmesi için o kişinin ilgi alanlarını sorun.

6. Özel Konular İçin Acele Etmeyin

karşı cinsi etkilemek için etkili yöntem

İlk görüşme esnasında ya da samimiyetiniz ilerlemeden özel konulara son derece hassasiyetle yaklaşın. Herkese göre özel konular değişebilir. Ailevi, maddi, iş meseleleri gibi konuları o açmadan sormayın. Her şey vaktinde güzel.

7. Güncel Olaylardan Konuşun

Ülkemizde ve dünyada olanlar, yeni çıkan yasalar, yeni dizi ve filmleri konuşmak iki taraf için de keyifli olacaktır. Hem de bu sırada sohbetinizin seyri ortaya çıkar. Belki de bir filmi konuşmaya başlarken, her iki tarafın da felsefeden hoşlandığı anlaşılır ve haftaya çıkacak olan felsefi bir filmi birlikte izlenmeye gidilir.

8. Pozitif ve Enerjik Olun

Bazı havalar da melankolik takılmak da güzeldir ama bazen. Sağlıklı bir birey neşeli, canlı, ne istediğini bilen ve buna göre yaşayan insandır. Böyle olduğunuzu belli edin. Renginizle, gülüşünüzle bunu tamamlayın.

9. Verdiğiniz Sözlere Sadık Kalın

Sadece karşı cins için değil, insanlık için geçerli bir durum aslında. Arayacağım dediyseniz arayın, randevulaştıysanız ve gidemiyorsanız haber verin. Kibar olmaktan ve güven vermekten bahsediyoruz. Size biri aynı şeyi yaşattığında ne hissettiğinizi hatırlayın, sözlerinizi tutun.

10. Görünüşünüze Özen Gösterin

karşı cinsi etkilemek için etkili yöntem

Herkesin bir tarzı var. Bunu temiz ve yerine göre uyarladığınızda insanların size karşı bakışlarının değiştiğini fark edeceksiniz. Her zaman fresh bir giyim tarzı, karşı cins üzerinde olumlu bir etki bırakacaktır.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
8
Beğen
Mutlu Mutlu
5
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

Yorum bırak