Kabuk Adam (Kitap Tanıtımı)


Kabuk Adam Kitap Tanıtım
Kabuk Adam Kitap Tanıtım

Bazen insana hiçbir şey hatırlamak kadar acı veremez, özellikle de mutluluğu hatırlamak kadar. Unutamamak. Belleğin kaçınılmaz intikamı. Herhangi bir iz taşınıyorsa eğer, bu bir zamanlar bir yara açıldığındandır.

Sanırım son zamanlarda okuduğum en güzel giriş cümlelerine sahip olan kitap; Kabuk Adam kitabıydı. Ailesinden “sevgi” kavramının karşılığını, sadece eğitim alanında başarılı olarak görebildiğini düşünen bir kadının yirmi beş yaşına gelip, sayısız diploma sahibi olduktan sonra aslında mutlu hissetmediğini fark etmesiyle değişiyor her şey. Karayipler’de iki haftalık bir eğitim seminerine katılıp, kendi iç yolculuğuna çıkmasını sağlayan, hayatının anlamını ona tekrar sorgulatan ve kendisine inanılmaz bir şekilde aşık eden o adamla karşılaşıyor, Tony. Peki ya bu kadar aşık olmuşken neden kendisini hala mutlu hissedemiyor dersiniz? Küçücük bir adada böyle inanılmaz bir şekilde karşılaşan iki insanın geçmişleri ile yüzleştikleri sayfalarda şaşırmamak elde değil doğrusu…

Büyük bir merakla başladığım ve kısa sürede bitirdiğim, okurken sanki bir yakınımdan dinliyormuşum hissine kapıldığım bir kitaptı.

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
11
Beğen
Mutlu Mutlu
4
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
dergiCE

Dijital yayıncılık alanında Türkiye, yükselen bir grafik çizmektedir. Bu amaç ile profesyonel işlere imza atmak üzere yola çıktık. 5. yılımızda araştırmayı seven herkese kapımızı açtık. Sizlerde makalelerinizi dergiCE'de paylaşarak, dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim