İkizler Burcunun Özellikleri (Gemini)

2 dk okuma süresi


2
8 Paylaşım, 2 puan
İkizler Burcu Özellikleri
İkizler Burcu Özellikleri
YıldızınızMerkür (Zeka ve canlılık temsilcisi)
GrubunuzHava, pozitif
Burcunuzun cinsiyetiErkek
Üstün yeteneğinizÜstün zeka
ÖzelliğinizYardımcı olmak, neşe yaratmak
EmelinizGazetecilik, yazarlık
AmacınızBüyük isim yapmak, ünlü olmak
Yenmeniz gereken huyunuzÇok konuşmak
Uğurlu gününüzÇarşamba
Uğurlu taşınızAkik ve İnci
Uğurlu renklerinizSarı, gri, mavi, açık mavi
Uğurlu kokularınızGardenya, yasemin, sümbül
Uğurlu müziğinizModern Batı Müziği, hareketli ve canlı parçalar
Muhtemel hastalıklarınızSolunum ve sinir sistemi hastalıkları, akciğer hastalıkları, romatizma hastalıklar.
Uygun olan eşKoç, Aslan, Terazi ve Kova
Başarılı olacağınız mesleklerKomisyoncu, bankacı, yargıç, avukat, diplomat, edebiyatçı, yazar, kuyumcu, müfettiş.
Olumlu yönleriKaygısız ve şen. Son derece akıllı. Değişken ve uyumlu. Başkalarına karşı duyarlı. Düşünceleri berrak ve yansız. Dakik.
Olumsuz yönleriSaçma ve anlamsız olmaları. Sözcük anlamıyla süper bir entelektüel. Birleştirici kişiler fakat. Sinirli ve tahrik edilmesi kolay tipler. Soğuk, mesafeli, duygusuz ve gelişigüzel bir karakterde olmaları.

İkizler burcu özellikleri sahibi olan insanlar son derece zeki olup, kısa vadeli planlamalarda daima aktif bir yapıya sahiptirler. Zekaları son derece dinamik bir şekilde çalışır ve konuşmada ustadırlar. Esas problemleri son derece değişken bir yapı sergilemeleri ve bu yüzden de etraflarındaki kişiler tarafından anlaşılamamalarıdır. Birçok konuda bilgi sahibidirler ama esasında tam olarak köküne bildikleri herhangi bir konu yoktur.

Satıcılık ve pazarlama kabiliyeti yüksek olan İkizler burcu insanı bazen de çok geveze olur ve her telden çalarcasına bir konudan diğerine atlayıp insanların canını sıkar. Siz yerinde durmasını sevmeyen, çok hareketli, bir yaptığı bir yaptığına uymayan, neşeli, şirin, zeki, hazır cevap, nükte gücüne sahip bir tipsiniz. Ancak burcunuzun sembolüne bakarsanız bu anlaşılmayan kişiliğinizin esrarını da çözebilirsiniz. Gördüğünüz gibi sembolünüzde bir çift ikiz var. Belki siz bunu önemsemiyeceksiniz. Ama bu ikizlerin birisi iyimser, diğeri ise karamsardır. Siz her ikisinin de etkisindesiniz. Bu yüzden de bir yaptığınızın diğerine uymaması tabii sayılır. Siz ayrıca hava gurubundansınız. Bu da burcunuzun kafayı ve fikirleri etkilediğini açıklar. İşte bu yüzden dezıt fikirler sizin olmayacak işlere kalkışmanıza sebep olur. Buna yıldızınızın etkisi de ilave olunca ortaya eşine rastlanmayacak ilginç bir durum çıkar.

Yıldızınız zekayı da temsil etmektedir, dolayısıyla siz parlak zekaya sahip birisiniz. Bu zekayı gerektiği gibi kullanabilirseniz hayatta her şey sizin olabilir. Konuşmanızla hemen dikkati çekersiniz. Bu son derece etkileyici, renkli konuşma da insanı neticeye götürecek fevkalade bir silah sayılabilir. İkizler burcunda doğan insan gülmeyi de güldürmeyi de çok sever. Onun mizah gücü fazladır. Dostluğa çok önem verir ve bundan hoşlanır. Çünkü onun için her dost tamamıyla ayrı bir konudur. İkizler burcu özellikleri ile doğan kimselerin aşık olması zordur, fakat bu aşık olmayacakları anlamına gelmez.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
8
Beğen
Mutlu Mutlu
10
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
1
Olamaz
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?