İkizler Burcunun Özellikleri (Gemini)

2 dk okuma süresi


2
8 Paylaşım, 2 puan
İkizler Burcu Özellikleri
İkizler Burcu Özellikleri
Yıldızınız Merkür (Zeka ve canlılık temsilcisi)
Grubunuz Hava, pozitif
Burcunuzun cinsiyeti Erkek
Üstün yeteneğiniz Üstün zeka
Özelliğiniz Yardımcı olmak, neşe yaratmak
Emeliniz Gazetecilik, yazarlık
Amacınız Büyük isim yapmak, ünlü olmak
Yenmeniz gereken huyunuz Çok konuşmak
Uğurlu gününüz Çarşamba
Uğurlu taşınız Akik ve İnci
Uğurlu renkleriniz Sarı, gri, mavi, açık mavi
Uğurlu kokularınız Gardenya, yasemin, sümbül
Uğurlu müziğiniz Modern Batı Müziği, hareketli ve canlı parçalar
Muhtemel hastalıklarınız Solunum ve sinir sistemi hastalıkları, akciğer hastalıkları, romatizma hastalıklar.
Uygun olan eş Koç, Aslan, Terazi ve Kova
Başarılı olacağınız meslekler Komisyoncu, bankacı, yargıç, avukat, diplomat, edebiyatçı, yazar, kuyumcu, müfettiş.
Olumlu yönleri Kaygısız ve şen. Son derece akıllı. Değişken ve uyumlu. Başkalarına karşı duyarlı. Düşünceleri berrak ve yansız. Dakik.
Olumsuz yönleri Saçma ve anlamsız olmaları. Sözcük anlamıyla süper bir entelektüel. Birleştirici kişiler fakat. Sinirli ve tahrik edilmesi kolay tipler. Soğuk, mesafeli, duygusuz ve gelişigüzel bir karakterde olmaları.

İkizler burcu özellikleri sahibi olan insanlar son derece zeki olup, kısa vadeli planlamalarda daima aktif bir yapıya sahiptirler. Zekaları son derece dinamik bir şekilde çalışır ve konuşmada ustadırlar. Esas problemleri son derece değişken bir yapı sergilemeleri ve bu yüzden de etraflarındaki kişiler tarafından anlaşılamamalarıdır. Birçok konuda bilgi sahibidirler ama esasında tam olarak köküne bildikleri herhangi bir konu yoktur.

Satıcılık ve pazarlama kabiliyeti yüksek olan İkizler burcu insanı bazen de çok geveze olur ve her telden çalarcasına bir konudan diğerine atlayıp insanların canını sıkar. Siz yerinde durmasını sevmeyen, çok hareketli, bir yaptığı bir yaptığına uymayan, neşeli, şirin, zeki, hazır cevap, nükte gücüne sahip bir tipsiniz. Ancak burcunuzun sembolüne bakarsanız bu anlaşılmayan kişiliğinizin esrarını da çözebilirsiniz. Gördüğünüz gibi sembolünüzde bir çift ikiz var. Belki siz bunu önemsemiyeceksiniz. Ama bu ikizlerin birisi iyimser, diğeri ise karamsardır. Siz her ikisinin de etkisindesiniz. Bu yüzden de bir yaptığınızın diğerine uymaması tabii sayılır. Siz ayrıca hava gurubundansınız. Bu da burcunuzun kafayı ve fikirleri etkilediğini açıklar. İşte bu yüzden dezıt fikirler sizin olmayacak işlere kalkışmanıza sebep olur. Buna yıldızınızın etkisi de ilave olunca ortaya eşine rastlanmayacak ilginç bir durum çıkar.

Yıldızınız zekayı da temsil etmektedir, dolayısıyla siz parlak zekaya sahip birisiniz. Bu zekayı gerektiği gibi kullanabilirseniz hayatta her şey sizin olabilir. Konuşmanızla hemen dikkati çekersiniz. Bu son derece etkileyici, renkli konuşma da insanı neticeye götürecek fevkalade bir silah sayılabilir. İkizler burcunda doğan insan gülmeyi de güldürmeyi de çok sever. Onun mizah gücü fazladır. Dostluğa çok önem verir ve bundan hoşlanır. Çünkü onun için her dost tamamıyla ayrı bir konudur. İkizler burcu özellikleri ile doğan kimselerin aşık olması zordur, fakat bu aşık olmayacakları anlamına gelmez.


Nasıl Tepki Verirdiniz?

Beğen Beğen
8
Beğen
Mutlu Mutlu
10
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir