Her siteden alışveriş yapmayın!


ESET Online Scanner
ESET Online Scanner

İnternet üzerinden alışverişler dönem dönem yükseliyor. Kredi kartı veya hesap bilgilerinin kullanıldığı online alışverişlerde bilgilerinizin çalınmaması için dikkat edilmesi gerekiyor. ESET Türkiye, güvenli alışveriş için bazı tavsiyelerde bulundu: Alışverişten önce tarayıcınızı güncelleyin, işletim sisteminizi ve antivirüs programınızı gözden geçirin.

Sisteminizi zararlı yazılımlara karşı tarayabilirsiniz. Tanımadığınız sitelerden alışverişte temkinli olun. İnternet sitesine kayıt olurken farklı parolalar kullanın! Ürünlerin fiyatları mantıksız ise uzak durun! Güvenli transferler yapın! İnternetten sipariş verirken, internet sayfasının SSL kullandığına emin olun. Yarın bitiyor gibi uyarılara kanmayın! Halka açık Wi-Fi noktalarında alışverişten kaçının! Alışveriş sonrası kredi kartı ekstrelerinizi ve hesap hareketlerinizi kontrol edin!

ESET ONLINE SCANNER

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
6
Beğen
Mutlu Mutlu
2
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Dijital Derginiz
Dijital yayıncılık alanında Türkiye, yükselen bir grafik çizmektedir. Bu amaç ile profesyonel işlere imza atmak üzere yola çıktık. 5. yılımızda araştırmayı seven herkese kapımızı açtık. Sizlerde makalelerinizi dergiCE'de paylaşarak, dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim