Hangimiz daha inatçı fıkrası

1 dk okuma süresi


1
12 Paylaşım, 1 puan
Hangimiz en inatçı fıkrası
Hangimiz en inatçı fıkrası

Temel, Dursun ve İdris bir gün kahvede otururken, aralarında en inatçı olanın kendisi olduğunu iddia etmeye başlamışlar. Tartışma büyüyünce Dursun en inatçı benim demiş. Geçen kış eve biraz geç kalmıştım. Lapa lapa kar yağıyordu, hava da kararmıştı. Kapıyı çaldım. Hanım içeriden “Kim o?” diye seslendi. Bilmiyor mu o saatte benden başka kimsenin gelmeyeceğini dedim ve ben kapıyı çaldım. O “kim o?” diye seslendi. İnadımdan sabaha kadar sesimi dahi çıkarmadım.

İdris atılmış. O da bir şey mi? Benim dişim ağrıyordu, dişçiye gittim. Şu ağrıyan dişimi çekiver dedim. Dişçi hangisi diye sordu. O kadar okumuşsun, dişçi olmuşsun sen bilmeyeceksin de ben mi bileceğim dedim. Ve bir dişimi çekti. Sonra “Bu mu ?” diye sordu. “Hayır” dedim. İkinci dişimi çekti, “bu mu ?” diye sordum. İnadımdan ağrıyan dişimi söylemedim. Ancak 7. dişimi çektikten sonra bulabildi.

Temel gülmüş. Ve ikinizde inatçısınız biliyorum ama benim kadar asla olamazsınız demiş. Fadime ile evlendiğimiz gece “Başım ağrıyor, canım istemiyor” diye bir sürü bahane uydurdu. Ve beraber olamadık. Ondan sonra da kendisi istedi fakat inadımdan o gün bugündür ben yatak odasına gitmiyorum.

Dursun ile İdris birlikte ortaya atılmışlar… “Sallama Temel ya! Senin 2 tane kocaman çocukların var, onlar kimden?”
– İnanmayacaksınız ama inadımdan onların dahi nasıl olduğunu sormadım. Uyyy 😀


Nasıl Tepki Verirdiniz?

Beğen Beğen
2
Beğen
Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
7
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
4
Komik
İlginç İlginç
2
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir