En İyi Android Root Uygulaması

1 dk okuma süresi


5
8 Paylaşım, 5 puan
En iyi android root uygulaması: KingRoot
En iyi android root uygulaması: KingRoot

Bugün sizlere akıllı telefonlarınız için en kolay ve en iyi android root uygulaması nedir? açıklayacağız. Adı KingRoot olan bulut tabanlı bu uygulama, Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda root erişimini sağlamak için faydalanabileceğiniz en ideal çözümlerden birisidir. Root başarımının %60’ın üzerinde olduğu belirtiliyor, piyasadaki bilindik birçok akıllı telefonun desteklendiğini söyleyebiliriz. HTC marka telefonlar hariç diğer akıllı telefonlarınızı çok basit bir şekilde root edebilirsiniz. HTC marka dedim çünkü HTC telefonlarında bootloader kilidini açmanız gerekiyor. Bootloader: Cihaz başlatıldığı sırada işletim sistemini yüklemeyi sağlayan bir programdır. Bu kilidi açmanız için öncelikle HTC Dev internet sitesine gitmeniz oradan talimatları uygulayıp kilidi açabilirsiniz.

KingRoot uygulaması root yaparken internet bağlantısına ihtiyaç duymaz. Root işlemi yaparken internet bağlantınızı devre dışı bırakın çünkü bazı android tabanlı antivirüs uygulamaları KingRoot uygulamasını virüs olarak algılıyor internet bağlantısı açıkken. Bu yüzden internet bağlantınızı kapatmanızda fayda var.

KingRoot Nasıl Kaldırılır?

Android cihazınıza yüklemiş olduğunuz Kingroot programını kaldırmak istiyorsunuz. Çok basit bir şekilde kaldırılabilirsiniz.

  1. Kingroot programınız açıkken, seçeneklerin gelmesi için sağ üst köşedeki 3 nokta olan yeri tıklayın.
  2. General setting seçeneğine tıklayıp, ardından Uninstall KingRoot seçeneğini tıklayın.
  3. Açılan Ekranda Size KingRoot uygulamasını kaldırmak istiyor musunuz diye tekrar soruyor Continue (devam) seçeneğine basın.
  4. Açılan ekranda root kaldırma işlemi başlayacak ve işlem bittiğinde telefonunuzdan kingroot uygulaması kaldırılmış olacak.

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
6
Beğen
Mutlu Mutlu
2
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?