Digitalocean’dan Öğrencilere $60 Bedava Sunucu

1 dk okuma süresi


8
9 Paylaşım, 8 puan
Digitalocean indirim kuponu
Digitalocean indirim kuponu

Digitalocean, son dönemlerde artan bulut hizmetlerinin yaygınlaşması ile beraber ön plana çıkan Amerika merkezli internet servis sağlayıcı bir firmadır. Digitalocean indirim kuponu vererek, öğrencilere bedava sunucu veriyor. Eğer herhangi bir hizmet kullanmazsanız size verilen $60 boşa gitmiyor, tüketinceye kadar yerinde duruyor.

Bedavaya Digitalocean İndirim Kuponu Alın!

  1. Öncelikle .edu ile biten bir üniversite e-posta adresiniz olması gerekiyor.
  2. https://education.github.com/pack linkinden üniversite mailiniz ile github üyesi olup, hesabınızın onaylanması için bekliyorsunuz. (Hangi üniversiteye gidiyor ve kaç yılında mezun olacaksınız gibi basit bilgiler isteniyor) Öğrenci hesabınızı kontrol edip onaylıyorlar. Yaklaşık 5–10 dakika sürer.
  3. Hesabınız onaylandıktan sonra yukarıdaki pack linkinden get your pack‘e tıklayarak açıyorsunuz. Aşağıda digitalocean kısmında “Request your offer code to get access” butunonu tıklayıp, $50’lık promosyon kodunu alıyorsunuz. Bunu kopyalayıp, bir yere kaydedin.
  4. Burası önemli olan nokta! İndirim kodunu kullanmak için digitalocean’dan yeni bir hesap açmanız gerekiyor. http://www.digitalocean.com linkinden üye olduğunuzda hesabınıza direk $10 yükleniyor.
  5. Şimdi geriye kalan $50’ı hesabınıza yüklemeye geldi. Bazen promosyon kodu direkt olarak çalışmayabiliyor. Panik yapmanıza gerek yok. Desteğe bir ticket açıyorsunuz ve “I’m a student in Turkey. I created an account in github with my student email. But i didn’t get any discount… Could you check that and apply it, please?” gibi benzer ifadelerle bir şeyler yazıyoruz.
  6. En kısa sürede size geriş dönüş yapacaklardır ve mail geldiğinde $60’lık bedavaya bir digitalocean hesabınız oluyor. Ve $60 ise yaklaşık bir senelik server masraflarınızı karşılar. İyi çalışmalar, kolay gelsin!

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
15
Beğen
Mutlu Mutlu
22
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
10
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
3
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?

Sadece dergiCE yazarları sağ tıklayabilir, emeğe saygı lütfen :)