dergiCE’ye içerik eklemeden önce ufak ipuçları


içerik ekleme
içerik ekleme
 1. Üyelik Aşaması:
  Vakit kaybetmeden sitemize üye olarak yorum gönderme, içerik ekleme gibi artı özelliklerden faydalanabilirsin. Profilinizin doluluk oranını tamamlamayı unutmayın..
 2. Fikir Aşaması:
  İçerik eklemeye başlamadan önce fikir aşaması çok önemlidir. Kendinizi şoför gibi düşünürseniz, gideceğiniz yeri bilmezseniz kaza yapma riskiniz yüksektir. İçerik konusunu ilgi duyduğunuz alanlardan, severek araştırmalar yapacağınız kategorilerden seçebilirsiniz. Bunun için dergiCE’nin kategorilerine göz atın!
 3. İçerik Oluşturma Aşaması:
  Diyelim konu hazır! Sıra resim/gif’leri bulmaya geldi. Görseller konuya uygun ve başlığı tamamlar nitelikte, yüksek çözünürlüklü resimler/gifler arasından seçilmelidir. Resim veya GIF’lerde bulundu. Sıra yazıyı göndermeye geldi. İçeriklerde kullanılan görseller, telif haklarını ihlal eder nitelikte olmamalıdır.
 4. İçerik Ekleme Aşaması:
  Olur mu, olmaz mı diye hiç endişeye kapılmadan adım adım devam edin. Sağ üst tarafta + İçerik Ekle butonu var. Butona tıkladıktan sonra İçerik Türünü Seçiyoruz. Diyelim haber gireceksiniz önce “Hikaye” içerik türünü seçin. Ardından başlık, kapak resmi, açıklama, içeriğin ekleneceği kategori ve içerikle ilgili etiketleri yazın. Son olarak “içerik gönder” butonuna basıyoruz.
 5. Bekleme Süresi:
  Artık içeriğiniz editöre gitmiştir. Acaba yayınlanacak mı? diye tedirgin bir bekleyiş başlıyor. Benim içeriğim bundan daha güzel gibi serzenişler duyuyoruz.. Sabreden derviş, muradına ermiş 🙂
 6. Aramıza Hoşgeldiniz!
  Zaman kaybetmeden üyeliğinizi aktif edin ve başlayın. Farklı olmaktan, içerik eklemekten korkmayın. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Kolay gelsin dostlar…

Fikir Aşaması

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
25
Beğen
Mutlu Mutlu
15
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
7
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
1
Olamaz
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Dijital Derginiz
Dijital yayıncılık alanında Türkiye, yükselen bir grafik çizmektedir. Bu amaç ile profesyonel işlere imza atmak üzere yola çıktık. 5. yılımızda araştırmayı seven herkese kapımızı açtık. Sizlerde makalelerinizi dergiCE'de paylaşarak, dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim