Dergi Günlerinde Şair-Okur Buluşması


Türkiye Dergi Günleri
Türkiye Dergi Günleri

Yedi İklim Şair ve yazarları, 26 Ekim Cumartesi günü 11:00-20:00 saatleri arasında Sirkeci Garında okurlarıyla buluşuyor.

Düşünce, Kültür, İlim, Fikir, Sanat, Edebiyat, Siyaset, Mizah, Gençlik, Çocuk ve daha bir çok alanda yayın hayatını sürdüren dergilerin yer aldığı Türkiye Dergi Günleri’nin bu yıl 4’üncüsü düzenleniyor.

Önceki yıl Yedi İklim Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ali Haydar Haksal’ın onur konuğu olarak katıldığı Türkiye Dergi Fuarı bu yıl 100’ü aşkın derginin katılımıyla gerçekleşecek.

Türkiye Dergi Günleri; Tarihi Sirkeci Tren Garında 23-27 Ekim 2013 tarihleri boyunca 10.00-20.00 saatleri arası açık kalacak.

Türkiye Dergi günlerinde Yedi İklim şair ve yazar ve çizerleri; Osman Koca, Adem Turan, İsmail Demirel, Yunus Emre Özsaray, Serdar Kacır, Nuhan Nebi Çam, Serap Ekizler, Mustafa Cemil Efe, Çağla Göksel Çakır

26 Ekim Cumartesi günü 11:00-14:00 ’de; Şakir Kurtulmuş ve Mehmet Özger ise aynı gün 14:00-20:00 saatleri arasında Tarihi Sirkeci Garında Yedi İklim standında okurlarıyla buluşuyor.

“Hür düşüncenin kaleleri”nden dünyayı seyre çağıran ve Türkiye’nin gerçek anlamda düşünce ve kültür şölenine ev sahipliği yapan dergi günlerinde buluşmak dileğiyle.

Yedi İklim Dergisi ~ 22 Ekim 2013

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
4
Beğen
Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Berbat Berbat
0
Berbat
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Dijital Derginiz
Dijital yayıncılık alanında Türkiye, yükselen bir grafik çizmektedir. Bu amaç ile profesyonel işlere imza atmak üzere yola çıktık. 5. yılımızda araştırmayı seven herkese kapımızı açtık. Sizlerde tecrübelerinizi dergiCE'de paylaşarak dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim