Cem Yılmaz’dan Marka Konferansı


Cem Yılmaz, herşeyin üzerinde zaten bir marka var. Markalar (şirketler) insana yakınlaşmaya çalışırken, insanlarda markalaşmaya yönlendiriliyor. Ama bu süreçte, tutkunun markalaşma için yeterli olmadığını ve samimiyetinde bir ihtiyaç olduğunu düşünüyor. Merhamet dilenmektense, çalışmak en önemli anahtar diyor.

İyi insanlar yalnızca filmlerde mi olur? Niye nostalji kavramı var, nostaljiyi nostaljik bir kelime haline getiremez miyiz..? Eski günlere şimdi geri dönemez miyiz? gibi sorulara çözüm içinde cevabını veriyor… Günü en güzel yaşamakla geriye özlem duymadan, o güzel günleri doyasıya yaşamalı ve uzaklaşmamalı insan diyor…

Ayrıca sinemalarda tartışma konusu olan “çok fazla reklam var” eleştirisine; Cem Yılmaz, biz görsel bir iş yapıyoruz, göz burada asıl mesele yanıtını veriyor. Burada seyircilerin bilgilendirilmesi gerektiğine inanan Cem yılmaz, sinema gibi bir sektöre ekonomik olarak çok paralar harcandığı için, film yaparken de marka reklamları bir araçtır. Ve bu da normal bir şeydir diye ekliyor.

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
15
Beğen
Mutlu Mutlu
3
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
7
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
7
Komik
İlginç İlginç
2
İlginç
Dijital Derginiz
Dijital yayıncılık alanında Türkiye, yükselen bir grafik çizmektedir. Bu amaç ile profesyonel işlere imza atmak üzere yola çıktık. 5. yılımızda araştırmayı seven herkese kapımızı açtık. Sizlerde makalelerinizi dergiCE'de paylaşarak, dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim