Cem Yılmaz’dan Marka Konferansı

1 dk okuma süresi


0
9 Paylaşım

Cem Yılmaz, her şeyin üzerinde zaten bir marka var. Markalar (şirketler) insana yakınlaşmaya çalışırken, insanlarda markalaşmaya yönlendiriliyor. Ama bu süreçte, tutkunun markalaşma için yeterli olmadığını ve samimiyetinde bir ihtiyaç olduğunu düşünüyor. Merhamet dilenmektense, çalışmak en önemli anahtar diyor.

İyi insanlar yalnızca filmlerde mi olur? Niye nostalji kavramı var, nostaljiyi nostaljik bir kelime haline getiremez miyiz..? Eski günlere şimdi geri dönemez miyiz? gibi sorulara çözüm içinde cevabını veriyor… Günü en güzel yaşamakla geriye özlem duymadan, o güzel günleri doyasıya yaşamalı ve uzaklaşmamalı insan diyor…

Ayrıca sinemalarda tartışma konusu olan “çok fazla reklam var” eleştirisine; Cem Yılmaz, biz görsel bir iş yapıyoruz, göz burada asıl mesele yanıtını veriyor. Burada seyircilerin bilgilendirilmesi gerektiğine inanan Cem Yılmaz, sinema gibi bir sektöre ekonomik olarak çok paralar harcandığı için, film yaparken de marka reklamları bir araçtır. Ve bu da normal bir şeydir diye ekliyor.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
1
Beğen
Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Komik Komik
2
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?