Balık Burcunun Özellikleri (Pisces)

2 dk okuma süresi


5
10 Paylaşım, 5 puan
Balık Burcu Özellikleri
Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri

YıldızınızNeptün (Hayalleri temsil eder)
GrubunuzSu, negatif
Burcunuzun CinsiyetiDişi
Burcunuzun TürüCanlılık
Üstün YeteneğinizBaşkalarına karşı ilgi, şefkat
EmelinizHuzur
AmacınızServete ve mutluluğa ulaşmak
Yenmeniz gereken huyunuzKendi değerinizi küçümsemek
Uğurlu GününüzPerşembe
Uğurlu TaşınızAkvamaren
Uğurlu RenklerinizDeniz mavisi, Türk yeşili, yeşil, gümüş rengi
Uğurlu Çiçeklerinizİnci çiçeği, zambak
Uğurlu KokularınızKiraz çiçeği, zambak, limon çiçeği
Uğurlu MüziğinizHuzur veren hafif müzik
Muhtemel HastalıklarınızSindirim sistemi, sinir sistemi hastalıkları, romatizma, alkolizm
Uygun olan eşBoğa, Yengeç ve Oğlak
Başarılı olacağınız mesleklerDoktorluk, bilim, elçilik, yazarlık, muhasebecilik, çevirmenlik, din adamlığı, astronomi, astroloji, denizcilik, tüccarlık, ithalatçılık, sanatın her dalı, yöneticilik

Balık burcun insanları duygularının son derece hassas bir yapıda olması nedeniyle adeta sanki bir medyummuşlar gibi etraflarında tanınırlar. Çok derin hisli ve duyguludurlar. Bu hisleri öylesine kuvvetlidir ki sanki aklınızdan geçenleri okuyabilirler. Bir insanı bir kere gördükleri zaman eğer kanları o kimseye ısınmazsa bir daha o kimseye tekrar ısınmaları asla mümkün değildir. Tabii bunun tamamıyla tersi de olabilir.

Şüphesiz çok duyarlı bir insansınız. Belki ciddi tavırlı, suratı asık, kolay kolay gülmeyen bir tipsiniz. Ama aslında çok yumuşak ve duygulu bir insansınız. Hislerinizi engellemeniz kolay olmuyor ve bu yüzden sık sık üzülüyorsunuz. Bu hassaslığınız yüzünden sizi kolayca yaralamaları mümkündür. Merhametiniz, sevginiz, şefkatiniz çok çabuk ortaya çıkmaktadır.

Sizin kadar renkli hayalleri olan biri daha bulamazsınız. Hem bu eşsiz hayaller birbirini izler. Siz hayal kurmadığınız zaman adeta rahatsız olursunuz. Ayrıca her zaman için rahat ve huzuru arayan bir tipsiniz. Ancak bunları bir türlü bulamamaktasınız. Çünkü yine duygularla hareket etmektesiniz. Sizin için rahat ve huzuru elde etmek kolay değildir. Paraya önem vermeyen bir tipsiniz. Cömertsiniz. Siz belki de zorlukla kazandığınız parayı kolaylıkla verebilirsiniz.

Güzellik hayatınızda çok büyük bir rol oynar. Siz her şeyin güzelini sever ve istersiniz. Ayrıca hayallerinizde güzelliğin büyük yeri vardır. Çok duygulusunuz ve sevgisiz yaşayamazsınız. Ailenizi, eşinizi, çocuklarınızı, herkesi ve hayvanları seversiniz. Hem onlar için türlü fedakarlıklar yaparsınız.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
16
Beğen
Mutlu Mutlu
9
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?