Aslan Burcunun Özellikleri (Leo)

2 dk okuma süresi


2
8 Paylaşım, 2 puan
Aslan Burcu Özellikleri
Aslan Burcu Özellikleri
YıldızınızGüneş (En üstün güç temsilcisi)
GrubunuzAteş, pozitif
Burcunuzun cinsiyetiErkek
Üstün yeteneğinizPlan kurma
ÖzelliğinizCömertlik
EmelinizYükseğe ulaşmak
AmacınızÇok şeye kavuşmak
Yenmeniz gereken huyunuzKendini beğenmek
Uğurlu gününüzPazar
Uğurlu taşınızSarı safir, sarı pırlanta
Uğurlu renklerinizKoyu sari, altın sarısı ve orkide
Uğurlu çiçeklerinizKırmızı gül ve orkide
Uğurlu kokularınızMisk, portakal çiçeği ve gül
Uğurlu müziğinizNeşeli ve oynak parçalar
Muhtemel hastalıklarınızKalp ve kan dolaşımı hastalıkları
Uygun olan eşKoç ve Yay
Başarılı olacağınız mesleklerAskerlik, doktorluk, kimyacı, dişçi, güzellik uzmanı, kara hava denizle ilgili işler
Olumlu aslan özellikleriCömert, yaratıcı, hevesli, ileri görüşlü, ateşli, kendini her zaman gösterebilen.
Olumsuz aslan özellikleriKendini beğenen, tartışma kabul etmeyen, züppe, sabit fikir, güce düşkün, tutucu.

Aslan burcu özellikleri sahibi insanlar genelde otoriter bir yapıya sahiptir. Daima yaptıkları ile övünürler. Toplumda ilgi odağı olmak ve tanınmak isterler. Kızdıkları zaman çok ateşli olurlar. Daima insanlık için adeta kendilerini feda eden bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden çok fedakarlıklara katlanıp etrafındaki insanlara yardım elini uzatırlar. Aslan burcunun manyetik alanı çok güçlü olduğu için bu burca rastlayan insanlar onun etrafından kolay kolay ayrılmazlar.

Aslan burcunun diğer adı da “Kral burcu” dur. Krallar daima önden gider. Aya ilk ayak basan insanın da Aslan burcunda doğan Neill Armstrongolmasına şaşmamak lazım. Bu burç bütün gücünü yıldızınıza borçludur. Siz inanılmayacak kadar canlı bir tipsiniz. Enerjinizi sınırlandırmaya da imkan yoktur. Pek çok dostlarınız gerektiği zaman durup dinlenmeden çalışabilmenize ve şikayet etmemenize şaşarlar. Çok ama çok gururlusunuz. Kendinizi beğendiğiniz, hayran olduğunuzda malum. Daima sizden üstün bir olmayacağını düşünüyorsunuz. Bunu her hatırlayışınızda da gururlanıyorsunuz. Fakat bu arada kibirli değilsiniz.

İnsanlara tepeden bakıp onları aşağı görmüyorsunuz. Bu arada herkes mert olduğunuzu da biliyor. Karşınıza çıkan engelleri de çabucak aşabilirsiniz. Ne kadar fazla zorluk olursa siz o kadar keyifle mücadele eder ver her şeyi silip süpürürsünüz. Bu canlılığınız, iste de evde de eğlencede de kendisini gösterir. Çok ama çok gururlusunuz. Siz aklınıza koyduğunuz her işte başarıya erişebilirsiniz. Mükemmel plan yaptığınız gibi bunları aynı şekilde tatbik edecek güç, sabır ve cesarete de sahipsiniz.

Çok cömertsiniz ve cömert olduğunuz için para size lazımdır. Aslında cömertlik iyi bir huydur ama sizin israfa varan bir cömertliğiniz var. Aşağı yukarı herkese yardim etmekten de zevk duyuyorsunuz. Sevgide çok özel bir durum gösteriyorsunuz. Aslan burcu perdeyi, sahneyi, eğlence hayatını, yaratma gücünü ve aşkı temsil etmektedir.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
10
Beğen
Mutlu Mutlu
6
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
2
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?