Aldatıldığınızı Anlamanın 10 Kolay Yolu

2 dk okuma süresi


41
35 Paylaşım, 41 puan

Harika bir ilişkiniz varken bir şeyler ters gitmeye başladı, içinizi kemiren bir his var ve siz anlam veremiyorsunuz. İstemeyerek de olsa bazen acı soruyu o kendimize sormak gerekiyor “aldatılıyor muyum?” Bu soruya birlikte cevap vermeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise aldatıldığınızı anlamanın 10 kolay yolu listemizi birlikte inceleyelim.

1. Cep Telefonunu Saklıyorsa

Aldatıldığınızı Anlamanın 10 Kolay Yolu

Cep telefonunu sizin yanınızdayken sessize alıyorsa, çantasından veya cebinden çıkarmak istemiyorsa, masaya ters bir şekilde koyuyorsa, aramalarını sizin yanınızda cevaplamıyor, cevapladığında ise sizden uzaklaşıyorsa sizden bir şeyler sakladığı kanısına gönül rahatlığı ile varabilirsiniz.

2. Son Zamanlarda Çok İlgiliyse

Vicdan azabı çeken kişiler bu azaptan kurtulmak için en doğru şeyin karşısındakinin her istediğini yerine getirmek, onu mutlu etmeye çalışmak veya pahalı ve çok sayıda hediyeler almak olduğunu düşünür. Aslında öyle bir kişi olmadığını biliyor, aşırı ilgisi sizi şaşırtıyor ise şüphelenebilirsiz.

3. Sürekli Kavga Ediyorsanız

Sebepli sebepsiz sürekli kavga çıkarıyorsa, orta noktayı bulmak yerine kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsa, başına gelen her türlü durumda sizi suçluyorsa listenize bir artı koyalım. Kendini haklı çıkarmaya çalışmak, kafaları karıştırarak dikkati başka yöne çekmek aldatan insanların çoğunlukla başvurduğu ilk iş olur.

4. Baş Başa Kalmak İstemiyorsa

Beraber zaman geçirmekten kaçıp, geçirmek zorunda kaldığınız anlarda dahi sizinle ilgilenmiyor türlü bahaneler ile bu anların sayısını ve süresini azaltmaya çalışması dikkat etmeniz gereken bir diğer madde. Emin olmanın en etkili yollarından biride boş bir zaman yakalayıp yanınızda ki hal ve hareketlerine dikkat etmeniz.

5. Cinsel Hayatınız Bitiyorsa

Ne yaparsanız yapın artık eskisi gibi sizi arzuladığını hissetmiyor, sürekli kaçmaya çalıştığını fark ediyor, kaçmayı başaramadığı zamanlarda ise zorunluymuş gibi davrandığını düşünüyorsanız sizden farklı biri olduğunu düşünmeniz mantıklı bir yaklaşım olur. Lütfen cinsel sağlığıyla alaka bir problemi olmadığından veya stres altında olmadığından emin olunuz.

6. Arkadaşlarınızla Görüştürmüyorsa

Sizi arkadaşlarından uzak tutmaya çalışıyor, denk geldiğiniz anlarda geriliyor, muhabbetleri kısa kesmeye, buluşma günlerini onlardan önce söylemeye çalıyorsa veya arkadaşları size farklı davranıyorsa ortamda sizin bilmediğiniz bir konu olduğunu düşünebilirsiniz. Arkadaşlarıyla plan yapmayı teklif edin, sorguladığınızı hissettirmekten kaçınarak onlarla vaktinin nasıl geçtiğini anlatmasını isteyin rahatlığı veya rahatsızlığı size en doğru cevabı verecektir.

7. Beraber Dışarı Çıkmaktan Hoşlanmıyorsa

Beraber alışverişe, kafeye, festivale, eğlence mekanına gitmek istediğinizde erteleniyor veya tenha yerler seçiliyorsa, kalabalık alanlarda size yakın davranmaktan kaçındığını düşünüyorsanız listenize bir artı atalım. Kalabalık bir ortamda elini tutmaya, sarılmaya, daha samimi görünmeye çalışın daha önceleri bunlardan rahatsızlık duymayan biriyken artık duyuyor olması sizin için büyük bir ipucu olacaktır.

8. Arkadaşlarıyla Daha Mutluysa

Arkadaşlarıyla daha çok vakit geçiriyorsa, sizin yanınızda olduğundan daha mutlu, daha eğlenceli olduğunu fark ettiyseniz, yeni arkadaş isimleri duyuyor, beraber gitmeyi istediğiniz veya yeni yerlere siz olmadan gidiyorsa sizden uzaklaşmak istediğini kabul etmek gerekir. Siz olmadan yaptığı bir plana dahil olmak istediğinizi söyleyin veya geçerken uğrayabilecek olduğunuzu belirtin tepkisi sizi aydınlatacaktır.

9. Artık Farklı Alışkanlıkları Varsa

Alışkanlıklarını hiç değiştirmeyen, değiştirme fikrine bile sıcak bakmıyorken birden farklı alışkanlıklar edinmeye başladıysa şüphelerinize bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

10. Başkalarıyla Kıyaslıyorsa

Aldatıldığınızı Anlamanın 10 Kolay Yolu

Aldatıldığınızı anlamanın 10 kolay yolu arasında son maddemiz kıyaslama. Eğer sizi ve ilişkinizi başkaları ile kıyaslamaya başlamışsa, ilişkinize dair umutsuz konuşuyor ve geleceğe yönelik planlarında siz yoksanız, ilişkinizi sorgulamaya başlamışsa ilişkinizden mutlu olmadığını ilişkinin son evrelerinde olduğunu üzülerek belirtmeliyiz.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
20
Beğen
Mutlu Mutlu
2
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Komik Komik
2
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!