Akrep Burcunun Özellikleri (Scorpio)

2 dk okuma süresi


6
8 Paylaşım, 6 puan
Akrep Burcu Özellikleri
Akrep Burcu Özellikleri
YıldızınızMars ve Plüton (Çekicilik, cazibenin temsilcisi)
GrubunuzSu, Negatif
Burcunuzun CinsiyetiDişi
Burcunuzun türüDuran
Üstün yeteneğinizSezgi
ÖzelliğinizKararlılık ve İnceleme.
EmelinizZenginlik
AmacınızHayat boyu zenginlik
Yenmeniz gereken huyunuzAcımamak, ihmal etmek
Uğurlu gününüzSalı
Uğurlu taşınızTopaz
Uğurlu renklerinizKorkırmızısı, siyah
Uğurlu çiçeklerinizKırmızı karanfil, hanımeli, ateş çiçeği
Uğurlu kokularınızMisk, manolya
Uğurlu müziğinizMarşlar ve canlı parçalar
Muhtemel hastalıklarınızBoğaz, boyun, mesane, uretra, makat, böbrek ve üreme organları hastalıkları, tansiyon
Uygun olan eşYengeç ve Balık
Başarılı olacağınız MesleklerYönetici, organizatör, endüstri lideri, komutan, satış yöneticisi, müdür, operatör, dişçi, teknik mühendis, gazeteci, kimyacı, müzisyen, müzik aletleri yapımcısı, tamirci, yazarlık, denizci, havacı, sosyal hizmetler uzmanı
Olumlu yönleriGüçlü duygular, gaye sahibi olma, düş yeteneği, durumları önceden sezme yeteneği, kararlılık.
Olumsuz yönleriKıskançlık, inatçılık, alınganlık, sinsilik, güvenmeme, kuşkuculuk.

Akrep burcu özellikleri sahibi bir insan, her şeyden önce ihtiraslı bir insandır. Son derece gizli bir yaşam biçimi vardır. Görüşleriniz oldukça isabetli olup içinde bulunduğunuz her durumun ana ve öz olarak can alıcı noktalarına konsantre olmuşsunuz. Kuvvetli inanç ve hisleriniz olup kendinizi daima saklı ve kapalı bir kutu imiş gibi etrafa gösterirsiniz. Bu bakımdan kendi iç dünyanız hakkında kimse bir şey bilemez, çünkü bu yönde kimseye sır vermezsiniz. Sadece size çok yakın olanlara ve sizin esas tabiatınızı gerçekten anlamış olan kişilere kendinizi anlatabilirsiniz.

Ekonomik yönden rahat ve emniyet içinde olmak isteyip kendi prestijinize son derece önem verirsiniz. İşinize sadık bir kişi olup asla haksızlığa tahammül edemeyen bir insan olduğunuz çoğu zaman size söylenir. Genel olarak doğal ve tabii olmayan her şey ilgi alanınız dışında kalmıştır. Su gurubundan olduğunuz için çok derin hisleriniz vardır. Ama bir taraftan da analizci bir kafaya sahipsiniz. Bu kafa, duyguların etkisinde kalırsa bir Akrep; kafa duyguları yönetimine alırsa mağrur bir kartal olacaksınız.

Siz ileriyi görebilen, olabilecekleri tahmin eden bir insansınız. Birbirine zıt etkilerden dolayı zaman zaman bu konuda yanıldığınızı sanıyorsunuz. Ama aslında analizci kafanız şartları süratle incelemekte, neler olacağını kesinlikle belirlemektedir. Bu ileriyi görme, yapılacak şeyleri tasarlama ve şartlardan gerektiği gibi yararlanma kabiliyetleri özellikle devlet adamları için gereklidir. Onun için burcunuzdan çok sayıda politikacı çıkmaktadır.

Cazibe ve savaş yıldızı Mars size yükselme arzusu vermektedir. İstediğiniz konuda başarı elde etmeniz mümkündür. Ama siz ciddi bir tipsiniz. Her hangi bir şekilde ün yapıp yükselseniz bile daima önemli konulara el atarsınız. Hayatta her şeyden önce para gerektiğine inanıyorsunuz. Bu para yüzünden, türlü endişelere, kuşkulara kapıldığınız oluyor. Siz her şeyi gizlemekten hoşlanan bir insansınız. Yaptıklarınızı başkalarının duymasını istemiyorsunuz. Şüpheci, kuruntulu bir tip olmakla beraber dostluğa da çok önem vermektesiniz.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
5
Beğen
Mutlu Mutlu
9
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
4
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?