Akrep Burcunun Özellikleri (Scorpio)


Akrep Burcu Özellikleri
Akrep Burcu Özellikleri
Yıldızınız Mars ve Plüton (Çekicilik, cazibenin temsilcisi)
Grubunuz Su, Negatif
Burcunuzun Cinsiyeti Dişi
Burcunuzun türü Duran
Üstün yeteneğiniz Sezgi
Özelliğiniz Kararlılık ve İnceleme.
Emeliniz Zenginlik
Amacınız Hayat boyu zenginlik
Yenmeniz gereken huyunuz Acımamak, ihmal etmek
Uğurlu gününüz Salı
Uğurlu taşınız Topaz
Uğurlu renkleriniz Korkırmızısı, siyah
Uğurlu çiçekleriniz Kırmızı karanfil, hanımeli, ateş çiçeği
Uğurlu kokularınız Misk, manolya
Uğurlu müziğiniz Marşlar ve canlı parçalar
Muhtemel hastalıklarınız Boğaz, boyun, mesane, uretra, makat, böbrek ve üreme organları hastalıkları, tansiyon
Uygun olan eş Yengeç ve Balık
Başarılı olacağınız Meslekler Yönetici, organizatör, endüstri lideri, komutan, satış yöneticisi, müdür, operatör, dişçi, teknik mühendis, gazeteci, kimyacı, müzisyen, müzik aletleri yapımcısı, tamirci, yazarlık, denizci, havacı, sosyal hizmetler uzmanı
Olumlu yönleri Güçlü duygular, gaye sahibi olma, düş yeteneği, durumları önceden sezme yeteneği, kararlılık.
Olumsuz yönleri Kıskançlık, inatçılık, alınganlık, sinsilik, güvenmeme, kuşkuculuk.

Akrep burcu özellikleri sahibi bir insan, her şeyden önce ihtiraslı bir insandır. Son derece gizli bir yaşam biçimi vardır. Görüşleriniz oldukça isabetli olup içinde bulunduğunuz her durumun ana ve öz olarak can alıcı noktalarına konsantre olmuşsunuz. Kuvvetli inanç ve hisleriniz olup kendinizi daima saklı ve kapalı bir kutu imiş gibi etrafa gösterirsiniz. Bu bakımdan kendi iç dünyanız hakkında kimse bir şey bilemez, çünkü bu yönde kimseye sır vermezsiniz. Sadece size çok yakın olanlara ve sizin esas tabiatınızı gerçekten anlamış olan kişilere kendinizi anlatabilirsiniz.

Ekonomik yönden rahat ve emniyet içinde olmak isteyip kendi prestijinize son derece önem verirsiniz. İşinize sadık bir kişi olup asla haksızlığa tahammül edemeyen bir insan olduğunuz çoğu zaman size söylenir. Genel olarak doğal ve tabii olmayan her şey ilgi alanınız dışında kalmıştır. Su gurubundan olduğunuz için çok derin hisleriniz vardır. Ama bir taraftan da analizci bir kafaya sahipsiniz. Bu kafa, duyguların etkisinde kalırsa bir Akrep; kafa duyguları yönetimine alırsa mağrur bir kartal olacaksınız.

Siz ileriyi görebilen, olabilecekleri tahmin eden bir insansınız. Birbirine zıt etkilerden dolayı zaman zaman bu konuda yanıldığınızı sanıyorsunuz. Ama aslında analizci kafanız şartları süratle incelemekte, neler olacağını kesinlikle belirlemektedir. Bu ileriyi görme, yapılacak şeyleri tasarlama ve şartlardan gerektiği gibi yararlanma kabiliyetleri özellikle devlet adamları için gereklidir. Onun için burcunuzdan çok sayıda politikacı çıkmaktadır.

Cazibe ve savaş yıldızı Mars size yükselme arzusu vermektedir. İstediğiniz konuda başarı elde etmeniz mümkündür. Ama siz ciddi bir tipsiniz. Her hangi bir şekilde ün yapıp yükselseniz bile daima önemli konulara el atarsınız. Hayatta her şeyden önce para gerektiğine inanıyorsunuz. Bu para yüzünden, türlü endişelere, kuşkulara kapıldığınız oluyor. Siz her şeyi gizlemekten hoşlanan bir insansınız. Yaptıklarınızı başkalarının duymasını istemiyorsunuz. Şüpheci, kuruntulu bir tip olmakla beraber dostluğa da çok önem vermektesiniz.

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
5
Beğen
Mutlu Mutlu
8
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim