AK-47 Dışında Kalaşnikof Ürünleri

1 dk okuma süresi


5
10 Paylaşım, 5 puan
Kalashnikov Ürünleri
Kalashnikov Ürünleri

Kalaşnikof firması, sadece ünlü silahı AK-47’yi üretmiyor, aynı zamanda şaşırtıcı ürünlere sahip. Teknolojinin gelişmesi ile beraber dünyaya ayak uydurmaya çalışan Kalaşnikof markalı diğer ürünleri sizler için listeledik…

1. Elektrikli Motorsiklet: PULSAR

PULSAR

2018 Dünya Kupası başlamadan önce, Rus trafik polislerine Pulsar elektrikli motorsikletler verildi. Bu motosikletler saatte 100 km kadar hıza ulaşabiliyor. Pek hızlı olmasa da çevre dostu bir motorsiklet diyebiliriz.

2. Elektrikli Araba: OVUM

OVUM

Rusya’nın dünyaca ünlü silah firması Kalaşnikof, ayrıca üç tekerlikli bir elektrik otomobili üretiyor. Aynı şekilde Rus trafik polisleri için tasarlanan bu ufacık oval şekilli aracın ismi Ovum. Neredeyse hiç gürültü yapmadan saatte 80 kilometrelik bir hıza kadar ulaşabiliyor.

3. İnsansız Hava Aracı: ZALA

ZALA

Kalaşnikof ürünleri olarak, ZALA insansız hava aracıdır. ZALA, AERO şirketi tarafından tasarlanan yeni 421-16Е2 gözlem ve keşif insansız hava aracı ile seri üretime geçilmiştir. Kötü hava koşullarına rağmen havalanabilen ZALA 421-16E2, 7.5 kg ağırlığında olup havada yaklaşık 4 saat kadar durabiliyor. Sessiz çalışma özelliği de bulunan yeni ZALA, zor hava koşullarında bile video kayıt verilerini en az 30 km, kumanda verileri ise en az 50 km mesafeye kadar ulaştırabiliyor.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
10
Beğen
Mutlu Mutlu
6
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
2
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?