Ah Nerede Vah Nerede


Ah Nerede Vah Nerede
Ah Nerede Vah Nerede

1975 yapımlı yeşilçam unutulmazları arasında yerini alan Ah Nerede Vah Nerede, Tarık Akan (Ferit) ve Gülşen Bubikoğlu’nun (Zehra) başrollerini paylaştığı romantik komedi bir filmdir. Bir toprak ağasının İstanbul’da okuyan oğulları, ailelerinin bildiğinin aksine bir hayat sürmektedir. Sınıfta kalmaktan başları dönmüş çocukları, aileleri yakında mezun olacak diye bilmektedir.

Tıp fakültesinde okuyan en büyük oğul Ferit, yakışıklılığının da getirdiği avantajla zamparalık peşinde koşmaktadır. Eczacılık fakültesinde okuyan ortanca oğul Murat (Halit Akçatepe) kumarbazdır. Mühendislik öğrencisi olan en küçük oğul Ömer (Cengiz Nezir) ise, dönemin siyasi olaylarının tam göbeğindedir. Fakat aileleri, çocuklarının gerçek durumlarını öğrenmesi üzerine olaylar değişmeye başlar…

Ah Nerede Vah Nerede Şarkısı

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
10
Beğen
Mutlu Mutlu
12
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
24
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
1
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
3
İlginç
Dijital Derginiz
Dijital yayıncılık alanında Türkiye, yükselen bir grafik çizmektedir. Bu amaç ile profesyonel işlere imza atmak üzere yola çıktık. 5. yılımızda araştırmayı seven herkese kapımızı açtık. Sizlerde makalelerinizi dergiCE'de paylaşarak, dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim