2019’da Yayınlanacak Nefes Kesen Yabancı Diziler

1 dk okuma süresi


5
10 Paylaşım, 5 puan

Yabancı diziler gelişen teknoloji ile beraber iyice evlerimize kadar girmiş durumda! Hal böyle olunca neredeyse her 4 kişiden 2’si muhakkak bir yabancı dizinin takipçisi oluyor. Türk dizilerine göre daha kısa süreli ve daha uzun sezon aralığı veren bu diziler kimi zaman yeni bölümlerini yıllar sonra verebiliyor. Bu yeni bölümlerden birkaçı da bu sene sevenleri ile kavuşacak! İşte 2019’da yeni sezonları ile tekrardan gönüllere taht kuracak nefes kesen yabancı diziler…

1. The Crown

2019'da Yayınlanacak Nefes Kesen Yabancı Diziler

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in özel hayatı ve kraliyet meseleleri ile uğraşmasını anlatan The Crown, kapalı kapılar ardındaki Buckingham Sarayı’na adeta yakından şahit olmamıza vesile oldu. 2 sezon süren The Crown, 2019 yılında 3.sezonu ile ekranlara dönüyor. 10 bölümden meydana gelecek 3. sezonda Claire Foy, Kraliçe 2. Elizabeth rolünü Olivia Colman’a bırakıyor. Dizide zaman yolculuğu meydana gelip, 1960’lı yıllardan devam edecek! Kraliyet ailesine ilgi gösterenler özellikle diziyi izlemeli bizden söylemesi!

2. Rick and Morty

Yetişkinler için animasyon dizisi olan Rick and Morty, oldukça geniş çapta bir hayran kitlesine sahip… Alışılmışın dışında bir bilim adamı olan Rick ve torunu Morty’nin maceralarını anlatan dizi şu ana kadar 3 sezon yayınlandı. 4. sezonu ile ekranlara dönecek olan Rick and Morty’nin hayranları şimdiden heyecanlandı!

3. Stranger Things

2019'da Yayınlanacak Nefes Kesen Yabancı Diziler

Netflix ile hayatımıza bomba gibi düşen Stranger Things, bu yıl uzun bekleyişler sonucunda 3.sezonu ile seyirci karşısına çıkıyor. Canavarlar, doğaüstü yeteneklere sahip bir çocuk ve kasabanın meraklı çocukları ile Stranger Things özellikle 80’leri özleyenler için biçilmiş birer kaftan! Azımsanamayacak kadar fazla hayran kitlesi bulunan Stranger Things, 4 Temmuzda ekranlara dönüyor.

4. True Detective

2019'da Yayınlanacak Nefes Kesen Yabancı Diziler

Her sezonunda farklı oyuncu kadrosu ve farklı bir hikaye ile ekranlarda olan True Detective, bu sezon yoluna Mahershala Ali ile devam ediyor. Dedektif Wayne rolüne hayat verecek olan Mahershala Ali, bu sezon Ozark bölgesinde yaşanmış olan bir suçun üzerine gidip aslında yıllar önce olan birçok olayı ortaya çıkaracak!

5. Big Little Lies

2019'da Yayınlanacak Nefes Kesen Yabancı Diziler

Nicole Kidman ve Reese Witherspoon gibi dev isimlerin yer aldığı Big Little Lies, yeni sezonu ile çok yakında ekranlarda olacak. Usta oyuncu Meryl Streep’in kadroda yer alacağı Big Little Lies’te işlenen bir cinayet var ve katilin kim olduğu bilinmiyor!


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
2
Beğen
Mutlu Mutlu
3
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
4
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!